KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11943476

nr 1194 3476

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Etsning, Stilleben, 14/218, signerad, -55. Motivet: 16x20

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juli 2018
kl 19:43:41

30/7 12:44:27 1      Vinnande bud

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz